Esot kustībā, mana grāmatas alternatīva ir podkāsts / Diāna 

Mana diagnoze - multiplā skleroze

Tāda sajūta, ka kurš gan neklausās Cilvēkjaudu! Tāpēc arī šeit pirmajā vietā viens no vērtīgākajiem podkāstiem latviešu valodā par daudz un dažādām tēmām, ka padarīt savu dzīvi foršāk dzīvojamu.

 

Latvijas Multiplās sklerozes asociācijas veidotais podkāsts Mans Stāsts, kurā par savu pieredzi stāsta arī Mana MS Līga.

 

Muša ir lielisks podkāsts latviešu valodā, kurā dažādi cilvēki atklāti un drosmīgi dalās ar savu dzīves pieredzi. Stāstu tematika visdažādākā, un iesakām visus, bet te viens piemērs par veselības tēmu:

Apskaužu tevi, ja neesi neko lasījis vai dzirdējis no Brené Brown, jo tev priekšā super daudz lielisku atklājumu. Iesaku viņas podkāstu Unlocking Us; te epizode ar Netflix mini seriāla "From Scratch" autorēm. kuru arī iesaku, iesaku, iesaku!  

Iesaku visus podkāstus, kuros intervē Dr Gabor Maté. Specializējies traumas ietekmē uz cilvēku dzīvēm, viņš vienkārši un sirsnīgi runā par daudz lietām, kas rod atbalsti MS pacientos. 

Šī intervija man sakārtoja galvu, lai ieraudzītu veidus kā pats vari sev izveidot atbalsta sistēmu, lai nodzīvotu pilnvērtīgāku ikdienu.

Pēc šīs intervijas noklausīšanās ir iespējams izprast ciešanu nozīmīgumu cilvēka eksistences evolūcijai.

Intervija ar Dr. Klaunu krievu valodā. Viņš dalās savās zināšanās un pieredzē par emociju mijiedarbību cilvēka ikdienā.  Kāpēc konkrētas emocijas mūs pārņem un kādus signālus tās cenšas mums dot.

Piedošana ir viens ļoti būtisks aspekts, lai noņemtu no sevis to smagumu, kuru ikdienā visu laiku staipi sev līdzi un tāpēc nespēj normāli funkcionēt ar pilnu atdevi.

Cilvēkjaudas Laura Denler regulāri piemin Huberman Lab podkāstu, un tas tik tiešām ir garo stundu vērts klausāmais. Šajā epizodē par laimi un kā to varam sintezēt paši.


Viens no sirsnīgākajiem podkāstiem, ko klausos jau gadiem, kopš autore sevi asociēja tikai ar jogu un dzīvoja tālajā Karību salā Arubā, bet nu ir atgriezusies dzimtajā Zviedrijā. Sieviete, kura iedvesmo ar savu atklātību, ievainojamību un spēku - Yoga Girl Rachel Brathen

Laura Dennler sarunā ar Juri Rubeni par viņa jaunāko grāmatu "Starp divām bezgalībām", kur mācītājs dalās par savu daudzveidīgo pieredzi, praktizējot apziņu paplašinošas prakses.

Viss, kas saistīts ar veselību globāli, liek mums aizdomāties par to, kā lietas notiek mūsu valstī un mūsu veselības sistēmā. Šīs sērijas liek padomāt ārpus rāmjiem par dažādām ar veselību saistītām tēmām.


Diāna un Simona piedalās Latvijas Radio 1 raisījumā Kā labāk dzīvot un stāsta par labu dzīvi ar MS

 

Zinātne saprotamā valodā. Par to, kur ir aizgājusi pasaule un tai līdzi neapzināts cilvēks, kurš gala rezultātā no tā cieš, slimojot. 
Apzinātība. Zināšanas. Rīcība. Rezultāts.